Liczy się tylko jakość

Regulamin

Sprzedajemy wyłącznie produkty nowe, objęte gwarancją.

W przypadku zakupu kilku produktów lub kilku sztuk towaru koszt wysyłki jest tylko jeden . Towar wysyłamy wyłącznie kurierem GLS lub jest możliwy odbiór osobiście naszego z magazynu w Krakowie.
Towar wysyłamy do Państwa w ciągu 48 godzin po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto.

Jeśli po zakupieniu towaru, nie jesteś w stanie zrobić przelewu zaraz po zakupieniu przedmiotu, bardzo prosimy o powiadomienie nas o późniejszym dokonaniu wpłaty.

Akceptujemy następujące formy płatności:
Przedpłatę na konto po wystawieniu faktury pro-forma lub wysyłkę za pobraniem, ale w tym przypadku doliczamy 14 zł za pobranie. Trzecia opcja to zapłata gotówką i odbiór z magazynu firmy przy ul. Albatrosów 16 w Krakowie . Jeśli chcecie Państwo otrzymać fakturę Vat za zakupiony towar, prosimy o przesłanie danych do faktury.

Reklamacje:

1. Do zamównienia zawsze dołączona jest faktura VAT, która stanowi dokument gwarancji.

2. Prosimy o sprawdzenie opakowania przesyłki przy odbiorze. Jeśli zauważą Państwo, że opakowanie przesyłki jest uszkodzone, lub w jakikolwiek sposób naruszone, prosimy rozpakować towar przy kurierze, jeśli towar jest uszkodzony prosimy przy kurierze o sporządzenie protokołu szkody oraz o kontakt z nami. Sporządzenie protokołu przy odbiorze jest warunkiem uwzględnienia ewentualnych reklamacji (nie ma możliwości reklamowania uszkodzonego w transporcie towaru bez wspomnianego protokołu szkody).

3. W przypadku towarów fabrycznie wadliwych, gwarantujemy ich wymianę na towar wolny od wad, pod warunkiem zgłoszenia uszkodzenia w terminie 6 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. Towar nie może posiadać żadnych oznak używania. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia sprzętu z winy użytkownika, wszelkie koszty pokrywa Klient.

4.W przypadku reklamacji lub zwrotu towaru, prosimy dołączyć dowód zakupu.

Kupując towar w naszym sklepie automatycznie wyrażacie Państwo akceptację powyższych zasad.

Adres i kontakt:

Dane firmy:
RENEX MARKETING
ul. Albatrosów 16
30-716 Kraków
Tel.: 12 299 66 00
Fax: 12 299 66 09
Email: info@renexmarketing.com.pl